Количка 0
0,00 лв.

Отвъд диагнозата - предстоящо

Продуктът е предстоящ. Натиснете "Заявка за поръчка", за да го получите веднага при пристигането му.

Отвъд диагнозата“ от Асена Сербезова ни въвежда в света, в който попадаме, когато боледуваме и увлекателно, с множество клинични доказателства, разказва за това с какви сили разполагаме, за да постигнем оптимално здраве. За лекарите и пациентите, които са успели да прогледнат отвъд диагнозата.



Отвъд диагнозата“ ни въвежда в света, в който попадаме, когато боледуваме и увлекателно, с множество клинични доказателства, разказва за това с какви сили разполагаме, за да постигнем оптимално здраве. За лекарите и пациентите, които са успели да прогледнат отвъд диагнозата. Въпреки опитите ни да създаваме протоколи, които да важат за всички, и да лекуваме по учебник, всеки пациент е една вселена, в съществуването на която понякога се намесват процеси и явления, които ни „объркват сметките“. Отвъд диагнозата може да има свят, изпълнен със здраве, живот с болест или преосмисляне на ценностите и приоритетите. Никой не ни учи как да преодоляваме болест, как да живеем с нея, как да комуникираме с лекарите и другите медицински специалисти, колко е важна връзката между психиката и имунитета. Каква е връзката между здравословното ни състояние и природата, как може да организираме вътрешните си ресурси за поддържане и възстановяванe на здравето (и изобщо кои са тези ресурси)? Знаем ли как да се възстановяваме от болести и още десетки други ценни уроци, важни, за да живеем в добро здраве или дори с болест, но с добро качество на живот. Намерете част от тези уроци в „Отвъд диагнозата“.

Асена Сербезова е фармацевт и психолог. Разработва собствена практика по психотерапия.Специализира в психотерапевтичното направление на логотерапията и практикува като лайф коуч. Професор е във Факултета по обществено здраве „Проф. д-р Цекомир Воденичаров, дмн“, където преподава в специалностите „Управление на клиничните изпитвания“ и „Стратегически мениджмънт на фармацевтичната дейност“. Като учен с интереси в областта на употребата на лекарства Асена Сербезова има над 150 публикации и съавторство в 7 книги в тази област. В битието си на фармацевт Асена Сербезова е позната като директор на Изпълнителната агенция по лекарствата, председател на Българския фармацевтичен съюз и министър на здравеопазването в 99-ото правителство на България. „Четвърт приказки за Клара и Кристо“ е първата ѝ художествена книга, която още с издаването ѝ през декември 2023 г. привлече вниманието и на медии, и на читатели.



Напишете вашето мнение
Вие оценявате:Отвъд диагнозата - предстоящо
Вашият рейтинг

Поръчките от Онлайн книжарница Ciela.com се доставят от Спиди, Еконт и BoxNow за България, и от Български пощи за чужбина.

  • За поръчки под 50 лв., стойността на доставката е фиксирана на 5,99 лв.
  • За поръчки с BOX NOW доставката е 3,99 лв.
  • За поръчки на обща стойност над 50 лв. доставката е безплатна.
  • За чужбина доставката се изчислява според тарифите на Български пощи, и зависи от избраната държавата, броя, големината и теглото на поръчаните продукти. Крайната стойност се визуализира, преди завършване на поръчката.
  • За поръчка на правен софутер няма доставка. Получавате потребителско име и парола по предоставен имейл след потвърдено заплащане.
Свързани продукти
Властелинът на пръстените - Пълно издание - твърди корици
Дж. Р.Р. Толкин
Бард
рейтинг:
1%
56,99 лв.
Сянката на Бога
Джон Кейс
Бард
рейтинг:
1%
21,99 лв.
Звездите над нас
Сидни Шелдън
Бард
рейтинг:
1%
16,99 лв.
Въпрос на чест
Джефри Арчър
Бард
рейтинг:
1%
16,99 лв.
Четвърт приказки за Клара и Кристо
Асена Сербезова
Бард
рейтинг:
1%
23,00 лв.