Количка 0
0,00 лв.

Вещерът 3 - Кръвта на елфите

Трета книга от поредицата „Вещерът“

Отговорът на загадката се крие в древно елфическо прочество, предсказващо времето на Меча и Брадвата, времето на Вълчата виелица, когато светът ще загине, за да се прероди от семето на Старата кръв – кръвта на елфите.



Първият роман на Анджей Сапковски!

Цири, Детето на изненадата, е изчезнала.

Мнозина я търсят, защото тя е наследница на трона на Цинтра – ключ към Севера. Някои вярват, че е намерила смъртта си при войната с Нилфгард, други – че е пленница на императора.

Малцина знаят, че Цири се намира под закрилата на вещера Гералт. Двамата са предопределени един за друг, но времето им заедно може да би върви към своя край. Тъмни сили протягат своите пипала, за да установят своя контрол над детето, чието бъдеще продължава да е обвито в мистерия.

 



Напишете вашето мнение
Вие оценявате:Вещерът 3 - Кръвта на елфите
Вашият рейтинг

Поръчките от Онлайн книжарница Ciela.com се доставят от Спиди, Еконт и BoxNow за България, и от Български пощи за чужбина.

  • За поръчки под 50 лв., стойността на доставката е фиксирана на 5,99 лв.
  • За поръчки с BOX NOW доставката е 3,99 лв.
  • За поръчки на обща стойност над 50 лв. доставката е безплатна.
  • За чужбина доставката се изчислява според тарифите на Български пощи, и зависи от избраната държавата, броя, големината и теглото на поръчаните продукти. Крайната стойност се визуализира, преди завършване на поръчката.
  • За поръчка на правен софутер няма доставка. Получавате потребителско име и парола по предоставен имейл след потвърдено заплащане.

За Автора

Анджей Сапковски -

В тази категория на ciela.com можете да поръчате книги на известния ползи писател Анджей Сапковски. Той пише в жанровете фентъзи и фантастика.

Кой е Анджей Сапковски

Роден е на 21 юни 1948г. в Лодз, Полша. Сапковски е възпитаник на Факултета по външна търговия в родния си град. През голяма част от живота си работи като икономист. Любовта му към писането се проявява през 1986г., когато излиза първият му разказ "Вещер". Той е публикуван в известно фентъзи списание в Полша и става много популярен сред читателите. По-късно Анджей Сапковски издава няколко сборника с разкази и романи, които разказват историите от "Вещер". 

Фентъзи творбите му стават толкова четени, че той се нарежда сред най-известните полски писатели през 90-те на миналия век. През 2016г. получава Световната награда за фентъзи.

Кои негови книги ще откриете в сайта на Сиела

  •         "Вещерът";
  •         "Вещерът 1 - Последното желание";
  •         "Вещерът 2 - Меч на съдбата";
  •         "Вещерът 3 - Кръвта на елфите";
  •         "Вещерът 4 - Време за презрение";
  •         "Вещерът 5 - Огнено кръщение";
  •         "Вещерът 6 - Кулата на лястовицата";
  •         "Сезонът на бурите".

За какво се разказва в произведенията на Сапковски

Безспорно най-известната поредица с негови творби е "Вещерът". От нея тръгват няколко книги, които преплитат фентъзи, приказни елемени, митология и криминални сюжети. Поредицата разказва за приключенията на Гералт от Ривия, който е вещер - представител на легендарна каста. 

Серията става вдъхновение да се появят световноизвестните ролеви игри The Wither. 

Освен култовата поредица, Анджей Сапковски е автор на няколко чудесни сборника с разкази, както и на романи. Сред тях са заглавията "Божи воини" и "Кулата на шутовете".

"Вещерът" и неговите екранизации

Поредицата става толкова популярна, че по нея се прави сериал. The Witcher е известен американски сериал, който е вдъхновен от книгите на Сапковски. Има няколко сезонаа, а в главната роля влиза звездата Хенри Кавил.

Ако сте почитатели на сериала, но не сте чели поредицата, не губете време и я поръчайте още сега! Възползвайте се от атрактивните цени в сайта на Сиела и купете книгите от серията "Вещер", които ще ви оставят без дъх. 



Свързани продукти
Вещерът 5 - Огнено кръщение
Анджей Сапковски
Сиела
рейтинг:
1%
14,00 лв.
Вещерът 1 - Последното желание
Анджей Сапковски
Сиела
рейтинг:
1%
15,00 лв.
Вещерът 2 - Меч на съдбата
Анджей Сапковски
Сиела
рейтинг:
1%
13,00 лв.
Вещерът 4 - Време на презрение
Анджей Сапковски
Сиела
рейтинг:
1%
14,00 лв.
Вещерът 7 - Господарката на езерото
Анджей Сапковски
Сиела
рейтинг:
73%
16,00 лв.